Of AK Parti Kadın Kolları'nda 'Okutan' güven tazeledi | Of'un Sesi

Of AK Parti Kadın Kolları'nda 'Okutan' güven tazeledi | Of'un SesiOf'un Sesi

5 Aralık 2020 - 06:00

Of AK Parti Kadın Kolları’nda ‘Okutan’ güven tazeledi

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları’nın 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, yeniden başkan seçildi.

Of AK Parti Kadın Kolları’nda ‘Okutan’ güven tazeledi
Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 16:47

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları’nın 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, yeniden başkan seçildi.

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları 6’ncı Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Songül Okutan, kadınların güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Of Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen kongreye AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yöneticileri ile partililer katıldı.

Covid-19 önlemleri kapsamında sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleşen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Divan heyeti oluşturulduktan sonra İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, görev süresince yönetim ve kadın üyelerle birlikte gerçekleştirdikleri faaliyetleri paylaştı.

KONGREMİZ HAYIRLI OLSUN

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu konuşmasında; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin son 19 yıldaki vizyonu, yükselişi ve AK Parti Hükümetlerinin başarılı hizmetlerinden bahsederek, gerçekleşen bu hizmetlerdeki kadın emeğine vurgu yaptı. Ardından göreve devam eden İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve yönetimini tebrik ederek, bugüne kadar Kadın Kolları teşkilatında görev almış İlçe Başkanları ve yönetimlerine şükranlarını sundu.

YENİ YÖNETİM

Konuşmaların ardından başka adayın olmadığı kongrede tek listeyle seçime gidildi. Seçimde mevcut başkan Songül Okutan, kadınların güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi. Okutan’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu; “Çiğdem Yılmaz, Emine Holoğlu, Nurcan Şenocak, Dilek Aykurt, İlknur Kapıcıoğlu, Necla Demirel, Emine Hacıömeroğlu, Medine Kalyon, Zeynep Yılmaz, Fatma Süleymanoğlu, Gülşah İsmailoğlu, Havva Tekoğlu, Aylin Kızıldağ, Songül Şişman.”

Kongre birlik ve beraberlik mesajları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tanıtımıyla sona erdi.

Haber: Gökhan KARATAŞ

Scroll Up